Mire se vini.
  Home   |   Veturat   |    ECO 2 WAY   |   Stafi   |   Galeria                             Libri i vizitoreve   |   Forum   |   Kontakti


Online diagnoza
Renault CENTRE Muçiqi për here të parë mundeson diagnostifikim online nga Prishtina direkt në Paris.
më shumë


Renault Koleos
Renault koleos u prezentua per here te pare ne vitin 2006 ne Paris. Koleos eshte nje makin e dizajnuar nga Renault me motor te Nissan-it.
më shumë


Renault CENTRE- Muçiqi
Servis i specializuar me staf te diplomuar nga RENAULT-I. Tek ne nuk ka fjal, vetem pune dhe kualitet.
më shumë


Importues i veturave te reja sipas porosis
Tek ne mund te porositni veturat me te reja me kilometrazh zero - zero, me garancion 3 vjeqar .
më shumë


 - Kërkoni automobil te ri? më shumë
- Vetura të përdorura!më shumë
- Servisimi dhe kushtet! më shumë
- Sherbimet ne Renault ceter! më shumë
- Ku mund te na gjeni!

   - Videoteka

       

Oferte speciale vetem 32000 mije euro.
Renault Laguna III, Komoditet i veqant, vetem tek Renault. më shumë

 
Cili model i Renault-it ju pelqen me se shumti
Laguna
Megane
Twingo
Clio
Scenic
Fluence
Vel Satis
Sandero
Kangoo
Dacia Logan